Contact

Secretariaat

Ons secretariaat is elke werkdag bereikbaar via:

Wil je langskomen op ons kantoor? Maak dan een afspraak via info@danssportvlaanderen.be

  • Adres: Kempenlaan 27 bus 1 - 2300 Turnhout

 

Bedrijfsgegevens:

  • Rekeningnummer: BE43 0682 4067 3801 (BIC: GKCCBEB)
  • Ondernemingsnummer: 0419848464

Pers

  • Ben je geïnteresseerd in dans en de danswereld?
  • Ben je op zoek naar informatie over dans?
  • Wil je de persberichten van Danssport Vlaanderen ontvangen?

Contacteer dan onze communicatieverantwoordelijke Jolien Jacobs: 

Onze medewerkers

Heb je een vraag over een specifiek onderwerp, contacteer dan onze medewerkers.

Stijn Baets

Stijn@danssportvlaanderen.be

0032 (0)14 91 90 58

IT, wedstrijdcommissie, coördinatie wedstrijden urban, aanspreekpersoon integriteit (API).

neem contact op

Rani Bellekens

Rani@danssportvlaanderen.be

0032 (0)14 91 90 52

Organisatie events, commissie recreatief dansen, clubondersteuning, jeugdsport, kwaliteitslabel.

neem contact op

Anke Clinck

Anke@danssportvlaanderen.be

0032 (0)14 91 90 60

Breaking.

neem contact op

Sandy De Win

Sandy@danssportvlaanderen.be

0032 (0)14 91 90 53

G-dans, wedstrijdcommissie, coördinatie wedstrijden disco, opvolging externe wedstrijden.

neem contact op

Jolien Jacobs

Jolien@danssportvlaanderen.be

0032 (0)14 91 90 56

Interne & externe communicatie, ethisch & gezond sporten, aanspreekpersoon integriteit (API).

neem contact op

Evi Janssen

Directeur

Evi@danssportvlaanderen.be

0032 (0)14 91 90 50

Algemene coördinatie secretariaat, verslaggeving raad van bestuur, opvolging beleid, verzekeringen, contacten met clubs en andere organisaties, sportcommissie, clubondersteuning, contactpersoon VSF en Sport Vlaanderen.

neem contact op

Laura Lefever

Directeur Sportkaderopleiding Dans

Laura@danssportvlaanderen.be

0032 (0)14 91 90 51

VTS-opleidingen dans, coördinatie lerarencommissies.

neem contact op

Stijn Luyten

Stanny@danssportvlaanderen.be

0032 (0)14 91 90 55

Topsport, breaking.

neem contact op

Marianne Teuwen

Marianne@danssportvlaanderen.be

0032 (0)14 91 90 57

Danskampen, seniorendansvakanties en seniorendansnamiddagen, seniorencommissie, coördinatie wedstrijden jazzdance, modern en showdance.

neem contact op

Anja van Greuningen

Anja@danssportvlaanderen.be

0032 (0)14 91 90 61

Coördinatie wedstrijden urban, clubondersteuning.

neem contact op

Jona Wyns

Jona@danssportvlaanderen.be

0032 (0)14 91 90 59

Topsport, breaking.

neem contact op

Luc Helsen

Boekhouder

neem contact op