header

Activiteiten

  • Workshops Dancehall, Locking en House

    25 september 2021
  • Extra infosessie ledenprogramma Danssport Vlaanderen (LIVE)

    1 oktober 2021
  • Legacy League Gent by TWS

    3 oktober 2021
  • Bijscholing g-dans en rolstoeldans

    3 oktober 2021
  • Belgisch Kampioenschap Standaard/Latin

    3 oktober 2021
  • Juryopleiding Standard & Latin

    3 oktober 2021
  • Extra infosessie ledenprogramma Danssport Vlaanderen (online)

    5 oktober 2021
  • Seniorennamiddag Hertoginnedal Turnhout

    14 oktober 2021
  • Lijndansvakantie Oostende 2021

    18 oktober 2021
  • Dansvakantie Houffalize 2021

    18 oktober 2021
  • Seniorendansnamiddag DanZation Arendonk

    20 oktober 2021
  • Legacy League Antwerpen by B-town Breakerz

    24 oktober 2021
  • Dansvakantie Oostende 2021

    25 oktober 2021
  • Technische dansstage Jazz-Modern-Klassiek

    30 oktober 2021
  • Techniekscholing Jazz/Modern

    31 oktober 2021
  • Toelatingsproef Initiator en Instructeur B Jazzdans

    1 november 2021
  • Seniorendansnamiddag Danza Zandhoven

    5 november 2021
  • Legacy League Meise by On The Block

    7 november 2021
  • Wedstrijd Disco 1 regio Oost- en West-Vlaanderen

    7 november 2021
  • Seniorendansnamiddag Dansibo Roeselare

    9 november 2021
  • Dansposium

    11 november 2021
  • Dansdag Roeselare

    11 november 2021
  • Dansdag Oud-Turnhout

    11 november 2021
  • Dansdag Ham

    11 november 2021
  • Seniorendansnamiddag Retie

    17 november 2021
  • Wedstrijd modern, jazzdance & showdance 1

    20 november 2021
  • Wedstrijd Urban 1

    21 november 2021
  • Dansnamiddag lijndansen & country line dance in Malle

    25 november 2021
  • Wedstrijd Disco 1 regio Antwerpen, Limburg, Vlaams-Brabant

    28 november 2021
  • Dansnamiddag standaard & latin in Malle

    10 december 2021
  • Jurycongres 2021

    11 december 2021
  • Wedstrijd Urban 2

    16 januari 2022
  • Seniorendansnamiddag Mol-Gompel

    20 januari 2022
  • Wedstrijd Disco 2 solo & duo

    22 januari 2022
  • Wedstrijd Disco 2 small group & formation

    23 januari 2022
  • Wedstrijd modern, jazzdance & showdance 2

    30 januari 2022
  • Wedstrijd Disco 3 regio Oost- en West-Vlaanderen

    6 februari 2022
  • Wedstrijd Urban 3

    13 februari 2022
  • Wedstrijd Disco 3 regio Antwerpen, Limburg, Vlaams-Brabant

    20 februari 2022
  • Wedstrijd modern, jazzdance & showdance 3

    27 februari 2022
  • Wedstrijd Urban 4

    6 maart 2022
  • Wedstrijd Disco 4 solo & duo

    12 maart 2022
  • Wedstrijd Disco 4 small group & formation

    13 maart 2022
  • Wedstrijd modern, jazzdance & showdance 4

    20 maart 2022
  • Wedstrijd Disco VK solo & duo

    2 april 2022
  • Wedstrijd Disco VK small group & formation

    3 april 2022
  • Wedstrijd Urban 5

    17 april 2022
  • Wedstrijd modern, jazzdance & showdance VK

    18 april 2022
  • Wedstrijd Urban VK

    1 mei 2022
  • Wedstrijd modern, jazzdance & showdance BK

    7 mei 2022
  • Wedstrijd Disco BK

    8 mei 2022