Trainer C urban (choreo of battle)
Heb je zelf op hoog niveau gedanst en wil je die kennis doorgeven aan gevorderde/ competitieve urbandansers, dan is de Trainer C urban ideaal voor jou! We focussen op didactiek, maar ook op de specifieke technieken binnen urban stlyes. Om aan de opleiding te kunnen beginnen, moet je beschikken over een uitgebreide kennis en ervaring in urban en minstens 16 jaar worden in het jaar waarin de opleiding start. Bij voorkeur heb je zelf ook deelgenomen aan danswedstrijden.
De doelstellingen, toelatingsvoorwaarden, vrijstellingen en opleidingsonderdelen zijn opgenomen in dit opleidingsstramien voor urban choreo en hier voor urban battle.
Om de Trainer C urban te behalen dien je ook het gemeenschappelijk onderdeel Trainer C te volgen.
Aanvangsdatum: 18 oktober 2025
Het voorlopig lessenrooster vind je hier.
Locatie:
U2S
Nijverheidslaan 14
3290 Diest
Kostprijs: €370 voor het stijlspecifieke onderdeel urban.
Inschrijven voor de opleiding kan voorlopig via de knop op deze pagina. Later zal je via de website van VTS kunnen inschrijven en dien je de betaling te voltooien. Je kan inschrijven tot 1 week voor de start van de opleiding.
Meer algemene, praktische informatie (over de nieuwe opleidingsstructuur) kan je op volgende pagina nalezen: Opleidingen
Heb je vragen? Neem dan zeker contact op met Hannah (hannah@danssportvlaanderen.be of 014 91 90 51).