Trainer C disco

Heb je zelf op hoog niveau gedanst en wil je die kennis doorgeven aan gevorderde/ competitieve discodansers, dan is de Trainer C disco ideaal voor jou! We focussen op didactiek, maar ook op de specifieke technieken binnen disco. Om aan de opleiding te kunnen beginnen, moet je beschikken over een uitgebreide kennis en ervaring in disco en minstens 16 jaar worden in het jaar waarin de opleiding start. Bij voorkeur heb je zelf ook succesvol deelgenomen aan danswedstrijden. 

De doelstellingen, toelatingsvoorwaarden, vrijstellingen en opleidingsonderdelen zijn opgenomen in het opleidingsstramien

Om de Trainer C disco te behalen dien je eerst het gemeenschappelijk onderdeel Trainer C (stijloverstijgend) te volgen.

Aanvangsdatum
Het voorlopig lessenrooster vind je hier.
Naast het volgen van de lessen en de studeren voor de examens wordt er voor sommige vakken ook verwacht dat je je vooraf inhoudelijk voorbereidt op de les. Deze info wordt uiteraard nog verder toegelicht maar hou hier zeker rekening mee in je planning. 

Locatie:
NBD
Vossenstraat 122A
9090 Merelbeke Melle

Kostprijs: €275 voor het stijlspecifieke onderdeel disco.

Inschrijven voor het stijlspecifieke deel Trainer C disco doe je via deze link (niet via de knop op deze pagina).
Vergeet je niet in te schrijven voor de sportwetenschappelijke kennisvakken en het gemeenschappelijke onderdeel als je de volledige Trainer C disco wenst te behalen (zie link bovenaan de pagina). Je kan inschrijven tot 2 weken voor de start van de opleiding.

Meer algemene, praktische informatie (over de nieuwe opleidingsstructuur) kan je op volgende pagina nalezen: Opleidingen

Heb je vragen? Neem dan zeker contact op met Hannah (hannah@danssportvlaanderen.be of 014 91 90 51).